Pojízdné tabule

Pojízdné tabule řady RevoTECH v sobě snoubí důležité vlastnosti magnetické popisovatelné tabule a flipchartu. Zakoupením pojízdné tabule RevoTECH získáte kvalitní oboustrannou magnetickou (nebo keramickou) tabuli v hliníkovém rámu na stabilním hliníkovém pojízdném stojanu. S pojízdnými tabulemi RevoTECH nejenže nejste omezeni prostorem, v případě potřeby také můžete otočit popsanou plochu pojízdné tabule RevoTECH podle horizontální osy, uchovat tak dočasně uvedené informace a otočením zpět se k nim později vrátit!

Poradce při výběru POJÍZNÉ tabule

Pojízdné tabule (často označovány jako revolverové či zkráceně Revolvery) jsou velmi oblíbené pro svoji mobilitu a oboustrannost. Tabule je uchycena v pojízdném rámu s bržděnými kolečky a je otočná podle horizontální osy - POJÍZDNÁ TABULE JE OBOUSTRANNÁ. Samozřejmě je možné ji velmi snadno aretovat, aby byla při používání pevně fixována v potřebné poloze. Jste-li rozhodnuti, že pojízdná tabule je pro Vás vzhledem k mobilitě a oboustrannosti vhodnou volbou, opět nám vyvstávají klasické otázky jako při výběru nástěnné magnetické tabule. Jde zejména o rozměr a povrch.
• Jaký rozměr pojízdné tabule pro mne bude nejvhodnější?
• Jaký povrch pojízdné tabule mám zvolit?

ROZMĚR pojízdné tabule

Opět platí jednoduchá poučka, jako v případě klasických magnetických tabulí - rozhodujete-li se mezi dvěma rozměry pojízdné tabule, volte vždy ten větší, máte-li na něj místo. Uvidíte, že časem Vám pár centimerů plochy navíc přijde vhod. To samozřejmě neplatí, jste-li omezeni prostorem. Standardně jsou pojízdné tabule dodávány ve třech základních rozměrech - 120x90cm, 150x100cm a 180x120cm. Vzhledem k principu použití pro potřeby meetingů apod. jsou pojízdné tabule zpravidla určeny pro širší publikum, proto doporučujeme volit rozměr minimálně 150x100cm. Pojízdná tabule o rozměru 120x90cm není pro svoji relativně malou plochu pro širší obecenstvo vhodná, je ideální volbou zejména do kanceláře a menších prostor pro malý počet uživatelů.

POVRCH pojízdné tabule

Opět narážíme na obecný problém povrchu magnetických tabulí - lakovaný nebo keramický? Budete-li pojízdnou tabuli používat jenom "příležitostně", tzn. mazat maximálně 3x denně, postačí povrch lakovaný. Bude-li pojízdná tabule vytížena častěji, volte rozhodně pojízdnou tabuli s povrchem keramickým. Keramický povrch je chemicky i mechanicky odolnější, což ho předurčuje pro intenzivní zatížení v přednáškových a školících místnostech nebo exponovaných kancelářích. Mějte však napaměti, že pojízdné tabule s keramickým povrchem jsou znatelně těžší a proto je s nimi obtížnější manipulace.

Cena a štítky
1 produkt
Pojízdná magnetická tabule RevoBASE
Kód:0004296

Pojízdná magnetická tabule RevoBASE

4 882 Kč
Skladem ext.

Ekonomické pojízdné tabule řady RevoBASE disponují oboustrannou popisovatelnou magnetickou plochou, ...

1

Pojízdná magnetická tabule RevoBASE

4 882 KčPojízdná magnetická tabule RevoBASE

Ekonomické pojízdné tabule řady RevoBASE disponují oboustrannou popisovatelnou magnetickou plochou, která je otočná podle horizontální osy. Ploch...

1

Pojízdná magnetická tabule RevoBASE

4 882 KčPojízdná magnetická tabule RevoBASE

Ekonomické pojízdné tabule řady RevoBASE disponují oboustrannou popisovatelnou magnetickou plochou, která je otočná podle horizontální osy. Ploch...

NejprodávanějšíNovinky
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše