Plánovací tabule

Plánovací tabule jsou neocenitelnými pomocníky při plánování všech důležitých činností spojených s Vaším businessem. S plánovacími tabulemi bude Vaše organizace práce přehlednější, rychlejší a samozřejmě efektivnější! Plánovací tabule jsme pro Vás rozdělili přehledně do kategorií podle typu na týdenní, měsíční, roční, kalendářní a v neposlední řadě také rozvrhové tabule, vhodné zejména pro školy. Pro správné a efektivní používání Vaší plánovací tabule je však nutné používat kompatibilní spotřební materiál.

Poradce při výběru PLÁNOVACÍ tabule

Plánovací tabule jsou velmi užitečným pomocníkem v případě, že se správně používají. Narozdíl od klasických magnetických tabulí jsou předtištěné konkrétním rastrem podle typu plánovací tabule - týdenní, měsíční, roční, kalendářní a rozvrhové. Jaká plánovací tabule Vám bude nejvíce vyhovovat a jak se vůbec plánovací tabule používají, naleznete dále.

TÝDENNÍ plánovací tabule

Týdenní plánovací tabule umožňují detailní rozplánování pracovního týdne po hodinách / půlhodinách / čtvrthodinách každého dne. Zpravidla jsou potištěny 8mi sloupci (7 dní + nadpisy) a odpovídajícím počtem řádků (cca 30 - v závislosti na modelu). Týdenní plánovací tabule vzhledem k rozsahu potisku nabízí nejdetailnější možnost rozplánování.

MĚSÍČNÍ plánovací tabule

Pomocí měsíční plánovací tabule máte možnost si detailně rozplánovat každý den v měsíci. Měsíční plánovací tabule má zpravidla 7 sloupců (dny v týdnu) a 5 řádků (týdny v měsíci). Samozřejmě nechybí řádek a sloupec pro nadpisy (dny v týdnu, čísla týdnů apod.). Nutnost pojmout širší záběr plánování je samozřejmě kompenzována menším prostorem pro jednotlivé dny.

ROČNÍ plánovací tabule

Schématicky si rozplánovat celý rok můžete pomocí roční plánovací tabule. Sloupce zde představují měsíce, sdružené řádky týdny a detailní řádky pak dny v rámci jednotlivých týdnů. Sloupec a řádek pro nadpisy je samozřejmostí. Roční plánovací tabule nabízí nejméně detailní možnost plánování, jelikož je na stejné ploše potřeba pojmout celý rok.

ROZVRHOVÉ plánovací tabule

Rozhvrhové plánovací tabule samozřejmě nachází uplatnění zejména ve školství. Ve sloupcích jsou vyobrazeny jednotlivé dny pracovního týdne, v řádcích pak učebny nebo kantoři.

PŘÍSLUŠENSTVÍ k plánovacím tabulím

Do plánovacích tabulí je možné pomocí za sucha stíratelných popisovačů jednoduše vpisovat údaje, zároveň je však mezi zákazníky velmi oblíbené použití magnetických pásek. Magnetické pásky jsou barevné proužky z magnetické fólie o šíři buď 5 nebo 10 milimetrů. Uživatel si z proužků jednoduše nastříhá tvary podle potřeby (velikosti okýnek, textu apod.) a jednotlivým barvám přiřadí nějakou funkci (činnost, osoba, místo apod.). Magnetické pásky jsou však také popisovatelné, takže si uživatel může jednoduše na jednotlivé proužky slabým lihovým popisovačem nadepsat jména osob, názvy akcí atp. Magnetické pásky DAHLE jsou dostání v barvách zelená, modrá, žlutá, červená a černá a jejich nabídku naleznete v kategorii "Příslušenství k tabulím" na našem e-shopu.

Cena a štítky
1 produkt
Měsíční plánovací tabule ARTA 90x60
Kód:DI-BSICG6090DM

Měsíční plánovací tabule ARTA 90x60

1 089 Kč
Skladem ext.
Měsíční plánovací tabule 90x60 cm s kvalitním nátiskem měsíčního rastru, lakovaným povrchem a hliník...
1

Měsíční plánovací tabule ARTA 90x60

1 089 KčMěsíční plánovací tabule ARTA 90x60
Měsíční plánovací tabule 90x60 cm s kvalitním nátiskem měsíčního rastru, lakovaným povrchem a hliníkovým rámem.
1

Měsíční plánovací tabule ARTA 90x60

1 089 KčMěsíční plánovací tabule ARTA 90x60
Měsíční plánovací tabule 90x60 cm s kvalitním nátiskem měsíčního rastru, lakovaným povrchem a hliníkovým rámem.
NejprodávanějšíNovinky
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše