Školní tabule

 

V naší nabídce naleznete prémiové školní tabule značky EkoTAB. Jedná se o vysoce kvalitní školní tabule české výroby s téměř dvacetiletou tradicí. Zjednodušeně řečeno - školní tabule EkoTAB jsou tím nejlepším, co Vám můžeme nabídnout. Jsou vybaveny sandwichovou konstrukcí z voštiny, pozinkovaného plechu a vysoce kvalitního keramického povrchu PolyVision se zárukou 25 let. Exkluzivní ráz celé tabule ještě podtrhuje speciální rám z eloxovaného hliníku, který je vyvinut speciálně pro tabule EkoTAB a dává školním tabulím nejenom neskutečnou pevnost, ale také velmi moderní a profesionální vzhled.

 

Průvodce výběrem školní tabule

 

Výběr školní tabule je samozřejmě zejména na preferencích pedagogů, kteří jí v budoucnu budou používat se svými svěřenci nejvíce. Berte tedy tento článek spíše jako souhrn doporučení a informací, co při výběru školní tabule neopomenout.
• Jaký typ školní tabule je pro naše použití vhodný? Jednodílná / dvoudílná / třídílná školní tabule?
• Jak velkou školní tabuli potřebujeme?
• Jaké vhodné umístění zvolit? Na zeď / zvedací stojan / pylon?
• Jakou kombinaci povrchů zvolit u vícedílných tabulí?
• Nepotřebuji tabuli potisknout?

 

Jednodílná, dvoudílná nebo třídílná školní tabule?

 

Otázka konkrétního provedení školní tabule samozřejmě není jenom otázkou preferencí kantorů a peněz, ale také otázkou celkového rázu a designu interiéru a také použitelnosti tabule. Nejoblíbenější jsou dlouhodobě třídílné školní tabule, tzv. Triptychy. Otevřením jejich křídel získáváte rázem dvojnásobnou plochu pro Vaši prezentaci či vyučování. Zároveň je výhodou Triptychů možnost kombinace keramických povrchů pro popis křídou a fixem v rámci jednotlivých ploch tabule dle libosti zákazníka nebo jejich individuální potisk.

 

VELIKOST školní tabule

 

• JEDNODÍLNÉ školní tabule - při výběru jednodílné školní tabule platí podobné zásady jako při výběru klasické magnetické tabule. V případě, že jste omezeni prostorem nebo pouze měníte starou tabuli za novou, tak by problém nastat neměl. Rozhodujete-li se však o velikosti, mějte na paměti velikost místnosti, vzdálenost obecenstva od tabule atd. Obecně pro použití ve třídách doporučujeme jednodílné tabule rozměru minimálně 200x100cm, výjimkou však nejsou ani tabule 350x120cm. V případě, že jste omezeni prostorem a nevyhovuje Vám žádný z nabízených standardizovaných rozměrů, jsme schopni nechat vyrobit školní tabuli do šířky až 600cm. Výška tabule však nikdy nesmí přesáhnout hodnotu 120cm.
• TŘÍDÍLNÉ školní tabule = Triptychy - velmi oblíbené řešení většiny škol, Triptychy se vyrábí standardně v rozměrech 120/240x90cm, 150/300x100cm, 180/360x120cm, 200/400x100cm a 200/400x120cm, kde hodnota za lomítkem = šíře rozevřené tabule. Obecně rozměr 120x90cm pro použití ve třídách spíše nedoporučujeme pro jeho subtilnost. To samozřejmě neplatí v případě, kdy jste omezeni prostorem. Dalším vodítkem pro výběr je výška školní tabule - pro použití na prvním stupni základních škol běžně stačí výška 100cm, jelikož žáci menšího vzrůstu zpravidla nejsou schopni pohodlně obsáhnout celou výšku 120cm. Pro druhý stupeň základních škol a střední a vysoké školy doporučujeme výšku tabule 120cm. Při výběru rozměru mějte samozřejmě také napaměti poměr stran školní tabule pro případ, že byste ji případně používali jako projekční plochu pro projektory. Poměru stran 4:3 odpovídá rozměr 180x120, pro poměr 16:9 resp. 16:10 je vhodné použít tabuli rozměru 200x120cm.

 

UMÍSTĚNÍ školní tabule

 

Při hledání odpovědi na otázku, jak umístit novou školní tabuli máme v podstatě 4 následující možnosti: Napevno na zeď, na klasický zvedací systém, na pylonový systém nebo na lištový systém. Výhody a nevýhody jednotlivých řešení jsou popsány níže:

• NAPEVNO na zeď - je nejjednodušší systém uchycení školní tabule vhodný zejména pro druhé stupně základních škol a vyšší resp. školící střediska, kanceláře a zasedací místnosti. Umístěním tabule napevno na zeď ušetříte finanční prostředky, nicméně přicházíte o možnost výškového stavění tabule.
POZOR! Plánujete-li v budoucnu dokoupit k "pevné" tabuli ještě zvedací systém, informujte nás o tom již při objednávce! Závěsy pro montáž na pevno a na zvedací stojan jsou odlišné a domontovat je na tabuli dodatečně lze jen velmi obtížně (opětovné zaslání tabule do výroby). V případě, že uvažujete o dokoupení zvedacího systému v budoucnu, je potřeba nechat osadit tabuli závěsy již při výrobě.

• "Klasický" ZVEDACÍ SYSTÉM - nejběžnějsí způsob umístění školní tabule. Zvedací systém je ukotven bezpečně do země i zdi, je vyveden z kvalitních hliníkových profilů a zakrytován lamino deskami. Uvnitř zvedacího systému je sofistikovaný systém kladek a závaží, pomocí kterého lze školní tabuli velmi precizně dovyvážit. Systém navíc pracuje "na sucho", tzn. že není nutné ho v budoucnu mazat ani jinak udržovat. Výška zdvihu je 56 centimetrů. Zvedací stojan je ideálním řešením zejména pro školy, vzhledem ke svojí propracovanosti a ceně.
• PYLONOVÝ zvedací systém - moderní a stále populárnější alernativa vertikálního posuvu školních tabulí. Tato varianta je pro svůj profesionální design využívána zejména vyššími stupni školství a firmami. Mezi hlavní výhody pylonového systému jednoznačně patří vyšší zdvih. To umožňuje překrýt jednu tabuli druhou (v případě dvojitého pylonu). Typ povrchu jednotlivých tabulí v rámci pylonového systému je pak čistě na Vás. Zda budete překrývat tabuli pro popis fixem tabulí pro popis křídou nebo zda budou obě tabule pro popis fixem z nichž jedna bude potištěna linkami, rastrem atd. To je pouze na Vás. Další variantou je možnost překrytí napevno instalované tabule (nebo interaktivní tabule) na zdi pomocí jednoduchého pylonu. Tabuli v pylonu pak jednoduše zvednete až nad napevno instalovanou tabuli. Pylony jsou opět kotveny jak do zdi tak do země a tabule jsou precizně vyváženy pomocí kovových závaží. Standarní délka pylonů je 320cm - pokud je strop Vaší učebny níže, je potřeba nás o tom informovat již před vyrobením, dodatečné zkracování pylonů mimo výrobu je obtížné a má za následek ztrátu záruky na pylon! Samozřejmě pylonové systémy nemají pouze výhody - značnou nevýhodou oproti klasickému zvedacímu systému je neúměrně vyšší cena.
• LIŠTOVÝ SYSTÉM Horizont - lištový systém horizont umožňuje horizontální posuv Vámi vybraných tabulí po stěně. Tabule jsou opatřeny závěsy s kolečky, které se posouvají v nástěnné hliníkové liště. Můžete tak využít celé šíře stěny ve Vaší zasedací místnosti či učebně s tím, že do vhodného pozorovacího úhlu si vždy můžete posunout tu z tabulí, kterou právě potřebujete. V lištovém systému mohou být zavěšeny v podstatě všechny typy tabulí EkoTAB, tzn. lakované, keramické, korkové, textilní a další příslušenství jako držáky příslušenství, interaktivní tabule atd. Lištový systém zároveň umožňuje překrýt napevno přišroubouvanou tabuli na zeď o výšce max 100cm. Můžete tak přes sebe zakrýt až 3 tabule (napevno na zeď, ve vnitřním závěsu a ve vnějším závěsu). Lištový systém je vhodný opět tam, kde lze během prezentace předpokládat potřebu výměny tabule (čistá + potštěná rastrem, linkami atd.). Délku lišty vždy volte s rezervou, tzn. součet šířek vybraných tabulí zaokrouhlený nahoru na 50cm. Lišty lze případně ve výrobě zakrátit na požadovanou délku, vlastní krácení lišt nedoporučujeme, může dojít ke ztrátě záruky na liištový systém.

 

KOMBINACE POVRCHŮ a POTISK školních tabulí

 

Vícedílné tabule mají tu výhodu, že lze v rámci jednotlivých ploch volně kombinovat různé keramické povrchy a jejich potisky. U třídílné školní tabule Triptych máte například na výběr 5 ploch - středová část, 2x vnitřní křídlo, 2x vnější křídlo. Nezřídka naši zákazníci požadují např. středovou plochu a vnitřní část křídel bílou pro popis fixem a vnější část křídel pro popis křídou - to samozřejmě není problém. Dokonce i cena zůstává stejná - bílý a zelený keramický povrch je za stejnou cenu bez ohledu na popis křídou nebo fixem.

Jednotlivé plochy školních tabulí lze samozřejmě také potisknout, na výběr máte z následujících vzorků - linky 10cm, linky 12cm, čtverce 5cm, čtverce 10cm, křížky 5cm, křížky 10cm a notová osnova. Potiskem lze opatřit jak bílou keramiku pro popis fixem (tisk je černý), tak zelenou keramiku pro popis křídou (tisk je zelený). Potištěné plochy jsou následně vypalovány v peci, proto má potisk stejnou životnost jako keramický povrch. Příplatek za potisk se pohybuje okolo 500.- Kč bez DPH za metr čtvereční plochy bez ohledu na rozsah potištění (jedna linka nebo pět linek) a vždy se kalkuluje z plochy celého segmentu (tzn. potisk středního dílu jednou linkou stojí stejně jako potištění celé plochy notovými osnovami). Je to dáno pracností a technologií potisku, kdy se potisk následně vypaluje v peci bez ohledu na jeho rozsah.

Shrneme-li možnosti kombinace povrchů a potisku školních tabulí, není problém nechat vyrobit např. třídílnou školní tabuli Triptych s bílou středovou plochou pro popis fixem potištěnou linkami, křídla zevnitř opatřit zelenou keramikou pro popis křídou bez potisku a zvnějšku křídel např. černou a modrou keramiku pro popis křídou, vlevo se čtverečky a vpravo s notovou osnovou. To je samozřejmě extrémní případ pro ilustraci toho, co je vše možné vyrobit.

Velmi populárním se dnes stává opatřování středové keramické plochy třídílnách tabulí bílým keramickým povrchem s antireflexní úpravou. Jedná se o bílý magnetický keramický povrch pro popis křídou, který je opatřen antireflexní úpravou pro využití středového dílu jako projekční plochy pro projektory nebo interaktivní systémy. Antireflexní keramika minimalizuje riziko odlesku lampy projektoru (tzv. HOTSPOT) a tudíž eliminuje rušivý odraz světelného zdroje (=lampy projektoru) v ploše školní tabule.

 

Cena a štítky
121 produktů
Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004247

Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!

37 619 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych BZZZB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004248

Školní tabule EkoTAB Triptych BZZZB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!

37 619 Kč
Na dotaz

180/360x120cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZBBBZ na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004249

Školní tabule EkoTAB Triptych ZBBBZ na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!

37 619 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZZZZ na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004251

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZZZZ na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!

37 619 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZBZZ na zvedacím stojanu AL police 200cm - Montáž zdarma !!!
Kód:0004250

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZBZZ na zvedacím stojanu AL police 200cm - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

180/360x120cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Tabule Fine bílá + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004230

Tabule Fine bílá + pylon jednoduchý 290cm

20 462 Kč
Na dotaz

250x100cm Jednodílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným...

Tabule Fine zelená + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004241

Tabule Fine zelená + pylon jednoduchý 290cm

20 462 Kč
Na dotaz

250x100cm Jednodílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným...

Keramická tabule EkoTAB Manažer + pylon jednoduchý AL
Kód:0004234

Keramická tabule EkoTAB Manažer + pylon jednoduchý AL

23 050 Kč
Na dotaz

200x120cm Školní tabule EkoTAB jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používaným ve školstv...

Školní tabule EkoTAB, popis křídou + pylon jednoduchý AL
Kód:0004240

Školní tabule EkoTAB, popis křídou + pylon jednoduchý AL

23 050 Kč
Na dotaz

300x100cm Školní tabule EkoTAB jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používaným ve školstv...

Tabule TRIPTYCH Fine BBBBB + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004242

Tabule TRIPTYCH Fine BBBBB + pylon jednoduchý 290cm

30 384 Kč
Na dotaz

180x120cm Třídílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným p...

Tabule TRIPTYCH Fine BZZZB + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004243

Tabule TRIPTYCH Fine BZZZB + pylon jednoduchý 290cm

30 384 Kč
Na dotaz

180x120cm Třídílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným p...

Tabule TRIPTYCH Fine ZBBBZ + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004244

Tabule TRIPTYCH Fine ZBBBZ + pylon jednoduchý 290cm

30 384 Kč
Na dotaz

200x100cm Třídílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným p...

Tabule TRIPTYCH Fine ZZBZZ + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004245

Tabule TRIPTYCH Fine ZZBZZ + pylon jednoduchý 290cm

30 384 Kč
Na dotaz

180x120cm Třídílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným p...

Tabule TRIPTYCH Fine ZZZZZ + pylon jednoduchý 290cm
Kód:0004246

Tabule TRIPTYCH Fine ZZZZZ + pylon jednoduchý 290cm

30 384 Kč
Na dotaz

200x100cm Třídílná magnetická tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným p...

Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004235

Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych BZZZB + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004236

Školní tabule EkoTAB Triptych BZZZB + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZBBBZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004237

Školní tabule EkoTAB Triptych ZBBBZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZBZZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004238

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZBZZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZZZZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!
Kód:0004239

Školní tabule EkoTAB Triptych ZZZZZ + pylon jednoduchý AL - Montáž zdarma !!!

38 599 Kč
Na dotaz

200/400x100cm Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používan...

Dvě tabule Fine bílá/zelená + pylon dvojitý 290cm
Kód:0004231

Dvě tabule Fine bílá/zelená + pylon dvojitý 290cm

40 923 Kč
Na dotaz

250x100cm Dvě magnetické tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným pro in...

Dvě tabule Fine bílé + pylon dvojitý 290cm
Kód:0004232

Dvě tabule Fine bílé + pylon dvojitý 290cm

40 923 Kč
Na dotaz

250x100cm Dvě magnetické tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným pro in...

Dvě tabule Fine zelené + pylon dvojitý 290cm
Kód:0004233

Dvě tabule Fine zelené + pylon dvojitý 290cm

40 923 Kč
Na dotaz

200x120cm Dvě magnetické tabule s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným pro in...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, hliníkový rám
Kód:0004151

Keramická tabule EkoTAB Manažer, hliníkový rám

3 001 Kč
Na dotaz

Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce kvalitním dvou...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, linky 100 mm
Kód:0004159

Keramická tabule EkoTAB Manažer, linky 100 mm

3 473 Kč
Na dotaz

200 x 120 cm Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce k...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, linky 120 mm
Kód:0004160

Keramická tabule EkoTAB Manažer, linky 120 mm

3 473 Kč
Na dotaz

150 x 120 cm Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce k...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, notová osnova
Kód:0004161

Keramická tabule EkoTAB Manažer, notová osnova

3 473 Kč
Na dotaz

180 x 120 cm Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce k...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, čtverce 50 mm
Kód:0004162

Keramická tabule EkoTAB Manažer, čtverce 50 mm

3 473 Kč
Na dotaz

150 x 100 cm Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce k...

Keramická tabule EkoTAB Manažer, čtverce 100 mm
Kód:0004163

Keramická tabule EkoTAB Manažer, čtverce 100 mm

3 473 Kč
Na dotaz

200 x 120 cm Keramická tabule Manažer K je prémiová magnetická tabule české výroby vybavená vysoce k...

Školní tabule EkoTAB keramická, popis křídou
Kód:0004223

Školní tabule EkoTAB keramická, popis křídou

5 457 Kč
Skladem

150x100cm Školní tabule EkoTAB je prémiová magnetická tabule české výroby vybavena vysoce kvalitním ...

Školní tabule EkoTAB keramická, popis křídou, notová osnova
Kód:0004224

Školní tabule EkoTAB keramická, popis křídou, notová osnova

6 522 Kč
Na dotaz

200x100cm Školní tabule EkoTAB jsou prémiové magnetické tabule české výroby vybavené vysoce kvalitní...

1

Sada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 4 barvy + magnetická houba

146 KčSada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 4 barvy + magnetická houba

Sada popisovačů na bílé tabule od renomovaného výrobce KORES je tím nejlepším v poměru cena/výkon, co Vám v současné době můžeme v sortimentu pop...

2

Čistič na bílé tabule KORES, 250ml

139 KčČistič na bílé tabule KORES, 250ml

Čistič na bílé tabule od firmy KORES, balení 250ml, citrusová vůně, vysoká účinnost. Doporučené použití s hydrofilními utěrkami na bílé tabule.

3

Sada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 6 barev, pastelové barvy barvy

139 KčSada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 6 barev, pastelové barvy barvy

barvy NOVINKA!!! PASTELOVÉ BARVY!!! Sada popisovačů na bílé tabule od renomovaného výrobce KORES je tím nejlepším v poměru cena/výkon, co Vám v s...

4

Pěnový čistič WHITEBOARD FOAM 400

215 KčPěnový čistič WHITEBOARD FOAM 400

Čistěte bílé tabule bez kompromisů: důkladně a šetrně se správnými čisticími prostředky od DURABLE. • Pěnový čisticí prostředek na bílé tabule • ...

5

Čistič na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem Clenium, 250 ml

158 KčČistič na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem Clenium, 250 ml
Čistící roztok na tabule a flipcharty na bázi růžového terpenu s dezinfekčními účinky.
6

Kores K-MARKER SET 6+1ks zdarma popisovačů na bílé tabule a flipcharty kulatý hrot a 1 ks stírací magnetická houbička

193 KčKores K-MARKER SET 6+1ks zdarma popisovačů na bílé tabule a flipcharty kulatý hrot a 1 ks stírací magnetická houbička

Praktický set K-Marker Whiteboard Popisovac na bílé tabule a flipcharty 6 barev + černý zdarma + mazací magnetická houba Popisovače na bílé tabul...

7

Magnety Dahle 24mm, balení 10ks

64,0 KčMagnety Dahle 24mm, balení 10ks

Žlutá Magnety Dahle drží na každé ploše, obsahující železo. Praktický tvarovaný okraj zaručuje snadnou manipulaci při umisťování a sundávání magn...

8

Popisovač KORES na bílé tabule, kulatý hrot

24,0 KčPopisovač KORES na bílé tabule, kulatý hrot

červený Popisovače na bílé tabule a flipcharty KORES jsou univerzální popisovače, tzn. lze je použít i na popisování flipchartových bloků, na kte...

9

Mikrofázová utěrka Clenium 19 x 19 cm výprodej

44,0 KčMikrofázová utěrka Clenium 19 x 19 cm výprodej
Mikrofázová utěrka CLENIUM® vhodná na všechny citlivé povrchy.
1

Sada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 4 barvy + magnetická houba

146 KčSada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 4 barvy + magnetická houba

Sada popisovačů na bílé tabule od renomovaného výrobce KORES je tím nejlepším v poměru cena/výkon, co Vám v současné době můžeme v sortimentu pop...

2

Čistič na bílé tabule KORES, 250ml

139 KčČistič na bílé tabule KORES, 250ml

Čistič na bílé tabule od firmy KORES, balení 250ml, citrusová vůně, vysoká účinnost. Doporučené použití s hydrofilními utěrkami na bílé tabule.

3

Sada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 6 barev, pastelové barvy barvy

139 KčSada popisovačů KORES na bílé tabule a flipcharty, 6 barev, pastelové barvy barvy

barvy NOVINKA!!! PASTELOVÉ BARVY!!! Sada popisovačů na bílé tabule od renomovaného výrobce KORES je tím nejlepším v poměru cena/výkon, co Vám v s...

4

Pěnový čistič WHITEBOARD FOAM 400

215 KčPěnový čistič WHITEBOARD FOAM 400

Čistěte bílé tabule bez kompromisů: důkladně a šetrně se správnými čisticími prostředky od DURABLE. • Pěnový čisticí prostředek na bílé tabule • ...

5

Čistič na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem Clenium, 250 ml

158 KčČistič na bílé tabule s pistolovým rozprašovačem Clenium, 250 ml
Čistící roztok na tabule a flipcharty na bázi růžového terpenu s dezinfekčními účinky.
6

Kores K-MARKER SET 6+1ks zdarma popisovačů na bílé tabule a flipcharty kulatý hrot a 1 ks stírací magnetická houbička

193 KčKores K-MARKER SET 6+1ks zdarma popisovačů na bílé tabule a flipcharty kulatý hrot a 1 ks stírací magnetická houbička

Praktický set K-Marker Whiteboard Popisovac na bílé tabule a flipcharty 6 barev + černý zdarma + mazací magnetická houba Popisovače na bílé tabul...

7

Magnety Dahle 24mm, balení 10ks

64,0 KčMagnety Dahle 24mm, balení 10ks

Žlutá Magnety Dahle drží na každé ploše, obsahující železo. Praktický tvarovaný okraj zaručuje snadnou manipulaci při umisťování a sundávání magn...

8

Popisovač KORES na bílé tabule, kulatý hrot

24,0 KčPopisovač KORES na bílé tabule, kulatý hrot

červený Popisovače na bílé tabule a flipcharty KORES jsou univerzální popisovače, tzn. lze je použít i na popisování flipchartových bloků, na kte...

9

Mikrofázová utěrka Clenium 19 x 19 cm výprodej

44,0 KčMikrofázová utěrka Clenium 19 x 19 cm výprodej
Mikrofázová utěrka CLENIUM® vhodná na všechny citlivé povrchy.
NejprodávanějšíNovinky
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše