Tabule na míru
Dotyková interaktivní…
cca 2-3 týdny
Koupit
Kód: EB595WiManSZAL
zdarma
Interaktivní tabule vybavené projektorem EPSON EB-695Wi jsou tím nejlepším, co Vám můžeme v oblasti interaktivních dataprojektorů nabídnout. 3LCD… Celý popis
101 599s DPH
Termín dodání: cca 2-3 týdny
ks

Parametry

Barva povrchu bílá
Kontrast 10 000:1
Povrch magnetický keramický
Přirozené rozlišení projektoru WXGA
Projektor EPSON EB-595Wi
Rozměr (šxv) 200x120cm
Svítivost 3300 ANSI
Technologie 3LCD
Umístění zvedací stojan

Dotyková interaktivní tabule EPSON EB-695Wi + Keramická tabule 200x120cm na zvedacím stojanu

Interaktivní tabule vybavené projektorem EPSON EB-695Wi jsou tím nejlepším, co Vám můžeme v oblasti interaktivních dataprojektorů nabídnout. 3LCD technologie zaručuje vysokou kvalitu obrazu, projektor je navíc vybaven velmi sofistikovnou interaktivní technologií umožňující jak ovládání pery, tak dotykem. Osazení projektoru na školních tabulích EkoTAB navíc umožňuje použití tabule jako klasické školní tabule, takže odpadá nutnost investice do dvou různých zařízení.

Interaktivní dataprojektor EPSON EB-695Wi
Vrcholný model interaktivního projektoru z naší nabídky je od společnosti EPSON. Předností modelu EB-695Wi je zejména ultrakrátká projekční vzdálenost, kdy nedochází k tvorzbě tzv. hotspotu (odrazu světelného zdroje - lampy). Odpadá tak nutnost použití dražšího a poréznějšího matného keramického povrchu, zároveň dochází k minimálnímu stínění obrazu ze strany přednášejícího. Interaktivní dataprojektor EPSON EB-695Wi využívá 3LCD technologii, která zaručuje konstatní kvalitu obrazu a dlouhou životnost lampy projektoru (4000 hodin / 6000 hodin v ECO módu). Standardem je nativní WXGA rozlišení (1280x800 px), svítivost 3300 ANSI spolu s kontrastem 10 000:1 zaručují kvalitní viditelnost i za běžných světelných podmínek, odpadá tedy nutnost nadměrného zatemňování prezentačních prostor.
K dalším výhodám patří široké možnosti připojitelnosti (USB 2.0 A, USB 2.0 B, ethernet, audio in, audio out, s-video, 2x HDMI, 2xVGA in, VGA out, RS-232C), integrovaný reproduktor o výkonu 16W a řada inteligentních funkcí (automatická kalibrace, které najdou svoje uplatnění nejenom ve školství, ale také firemním segmentu. Projektor je vybaven kombinovanou interaktivní technologií fungující jak s přiloženými interaktivními pery (2ks) tak pokročilou dotykovou jednotkou která snímá dotyk prstu a zároveň je schopna rozeznat přiblížení pera k interaktivní tabuli, což má pozitivní vliv na přesnost ovládání a další funkce dataprojektoru.

Funkcionalitu projektoru EPSON EB-695Wi si můžete prohlédnout v následujícím videu:


Interaktivní software EPSON
Součástí dodávky je balíček bezplatného software pro efektivní využití funkcí interaktivní tabule. Anotační software Easy Interactive Tools slouží pro jednoduchou tvorbu interaktivních prezentací, Epson MP Monitor umožňuje spravovat a ovládat projektory EPSON zapojedné do jedné pracovní sítě, EasyMP Multi PC Projection umožňuje připojit až 32 PC a kombinovat obraz z několika zdrojů a pomocí programu EasyMP Network Projection můžete propojit počítače s projektorem bezdrátově.

Keramická tabule EkoTAB Manažer 200x120cm
Keramická tabule EkoTAB je osazena dvouvrstvým keramickým povrchem se zárukou 25 let. Její základ tvoří voštinové jádro, zadní stranu chrání proti zvlhnutí pozinkovaný plech a celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli rám z masivního hliníkového provedení v přírodním eloxovaném odstínu. Tabule je vybavena plastovou odkládací poličkou v délce 180cm.

Rameno AL UST Stěna
Univerzální rameno vyrobené z hliníkového profilu určené pro použití se všemi dostupnými typy projektorů pro ultrakrátkou projekci. Rameno nabízí velice jednoduchou montáž, elegantní vzhled korespondující s designem tabulí EkoTAB a propracované vnitřní tažení elektroinstalace. Samozřejmostí je univerzální základna pro uchycení projektoru.

CENA TABULE ZAHRNUJE INSTALACI, OŽIVENÍ A ZAŠKOLENÍ SPRÁVCE. SOUČÁSTÍ CENY SESTAVY NENÍ DOPRAVNÉ MONTÁŽNÍKŮ NA MÍSTO INSTALACE. Cenu dopravy Vám na základě Vámi sdělené adresy rádi sdělíme.

CENA INSTALACE JE KALKULOVÁNA PRO DÉLKU KABELÁŽE (elektroinstalace, videokabel, audiokabel) DO MAX. DÉLKY 10 METRŮ. VEDENÍ INSTALACÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOST ZA PŘÍPLATEK.

Parametry

Barva povrchu bílá
Kontrast 10 000:1
Povrch magnetický keramický
Přirozené rozlišení projektoru WXGA
Projektor EPSON EB-595Wi
Rozměr (šxv) 200x120cm
Svítivost 3300 ANSI
Technologie 3LCD
Umístění zvedací stojan

Načítání obsahu...