Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!! 200/400x100cm

Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
Školní tabule EkoTAB Triptych BBBBB na zvedacím stojanu AL - Montáž zdarma !!!
37 619 Kč 31 090 Kč bez DPH
Na dotaz
Osobně v prodejněna dotaz
Přepravní společnostína dotaz
KódPS0001VýrobceEkoTABZáruka24 měsíců
Produkt nebyl hodnocenPřidat hodnocení

Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou nejoblíbenějším modelem keramických tabulí používaným ve školství zejména pro svoji precizní konstrukci a kvalitu. Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH jsou osazeny na sandwichovém jádře, jehož základ tvoří 20mm voština, na zadní straně je tabule opatřena pozinkovaným plechem pro celkovou torzní tuhost desky a křídel tabule a na přední straně značkovým dvouvrstvým keramickým povrchem od největšího světového výrobce - společnosti Polyvision. Na keramickýc povrch tabule EkoTAB je výrobcem poskytována záruka 25 let. Celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli masivní rám z eloxovaného hliníku.

Tato sestava školní tabule EkoTAB TRIPTYCH je osazena na klasickém zvedacím systému AL, který je vyveden v hliníkovo-železné konstrukci, která velmi pěkně ladí s designem samotné tabule a tvoří tak velmi estetický celek. Celý systém je absolutně bezúdržbový a není ho tedy třeba průběžně promazávat ani nijak servisovat. Celou sestavu doplňuje hliníková odkládací polička o délce 107cm, která zároveň slouží jako madlo pro vertikální posuv tabule.

Školní tabule EkoTAB TRIPTYCH se vyrábějí ve 3 základních rozměrech ve čtyřech základních kombinacích povrchů. Na přání zákazníka lze za příplatek v rámci jednotlivých ploch libovolně kombinovat povrchy pro popis fixem (bílá, béžová, šedá) a pro popis křídou (zelená, modrá, černá). Jednotlivé plochy školní tabule EkoTAB TRIPTYCH lze za příplatek také libovolně potisknout následujícími vzory - linky 100mm, linky 120mm, čtverce 50mm, čtverce 100mm, křížky 50mm, křížky 100mm a notová osnova.
Montáž zdarma je podmíněna asistencí jednoho Vašeho pracovníka, který bude nápomocen při přesunech tabule na místo určení, na tyto instalace jezdí pouze jeden z našich techniků a proto je pak z ekonomických důvodů možné provést instalaci v naší režii zdarma.  V této ceně není zahrnuta případná demontáž a ekologická likvidace původní tabule.  Pokud budete vyžadovat demontáž staré tabule, rádi Vám zašleme cenovou kalkulaci a demontáž Vám rádi provedeme.
TABULE – TRIPTYCH K BBBBB:
Třídílná magnetická tabule na fixy s vysoce odolným keramickým povrchem nejvyšší kvality vhodným pro intenzivní popis.
Keramický povrch e3 je vhodný pro nejvyšší zatížení nejen pro školy a vzdělávací instituce, při běžném provozu je téměř nezničitelný. Plocha je velmi dobře stíratelná, odolná proti poškrábání a snadno se udržuje. 
Na keramický povrch poskytujeme 25 let záruku.
Standardní barva povrchu bílá.
Bílý střed je ideální pro projekci a ve spojení s interaktivním dataprojektorem je tabule využívána jako interaktivní tabule.
Díky sendvičové konstrukci má tabule vysokou tuhost, odolnost a nekroutí se.
Tabule je opatřena kvalitním elegantním rámem z eloxovaného hliníkového profilu ve stříbrném odstínu s šedými plastovými rohy.
Tloušťka tabule je 22 mm, rozměr tabule uveden při zavřených křídlech. 
Certifikováno Technickým ústavem na normu ČSN EN 71 Bezpečnost hraček.
ZVEDACÍ SYSTÉM – STOJAN ZVEDACÍ AL:
Elegantní moderní zvedací systém ze stříbrného eloxovaného hliníku s šedým krytováním. Celá sestava je designově sjednocena.
Vysoký komfort používání, tichý a hladký posuv tabule a minimální údržba.
Více než půlmetrový rozsah vertikálního pohybu tabule dovoluje pohodlnou práci učitelů i žáků.
Všechny komponenty jsou odolné dlouhodobé zátěži.
Kotvení do stěny a podlahy, snadná montáž.
Bezpečnostní pojistka proti okamžitému vytržení stojanu ze stěny.
Pohodlné zvedání a spouštění tabule umožňuje pevná odkládací hliníková polička s bezpečnými hranami.
POLIČKA – POLIČKA AL SZ-ST:
Pevná odkládací hliníková polička s bezpečnými hranami.
Jednoduchá montáž. 
Hloubka poličky 10 cm – dostatek prostoru pro odkládání stěrky.
Délka poličky 107 cm.
Česká výroba.

VýrobceEkoTAB
BarvaBílá - Bílá - Bílá - Bílá - Bílá
Rozměr (cm)200/400x100
Popis
Tento internetový obchod ukládá soubory cookies, které pomáhají k jeho správnému fungování. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Podrobné nastaveníPovolit vše