Tabule na míru
#389 Školní tabule…
Expedice do 24 hodin
Koupit
Kód: b389
SLEVA-52%
Skladem
SLEVA -52%!!! DROBNÉ POŠKOZENÍ Tabule byla drobně poškozena při přepravě českou poštou ke svému předchozímu majiteli. Tabule vypadla při manipulaci… Celý popis
2 990s DPH
Maloobchodní cena:
6 190 Kč,
Ušetříte:
3 200 Kč (-52%)
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Barva povrchu zelená
Potisk potisk - linky 120 mm
Povrch keramický magnetický
Rám hliníkový
Rozměr (šxv) 150x100

#389 Školní tabule keramická, popis křídou, linky 120mm, 150x100cm - DROBNÉ POŠKOZENÍ

SLEVA -52%!!! DROBNÉ POŠKOZENÍ

Tabule byla drobně poškozena při přepravě českou poštou ke svému předchozímu majiteli. Tabule vypadla při manipulaci z ochranného rámu a byla poškozena v oblasti hliníkové lišty rámu (viz foto), zároveň vykazuje drobné poškození (důlek) i plocha tabule v oblasti spodního okraje u lišty rámu. Barva zelená pro popis křídou, povrch dvouvrstvý keramický, linkování linky 12cm. Na tabuli se nevztahuje zákonná záruka, doprava možná pouze Českou poštou. Součástí balení není instalační materiál, nutno dokoupit 2x hmoždinku a 2x skobičku.

Magnetické obdélníkové tabule pro popis křídou. Jednodílná magnetická tabule s dvouvrstvým keramickým povrchem e3 nejvyšší kvality.Tento typ povrchu je vhodný pro nejvyšší zatížení, při běžném provozu je téměř nezničitelný. Standardně barva povrchu zelená. Další možné barvy povrch: modrá, tmavě šedá, černá. Rám tabule z eloxovaného hliníku v přírodním odstínu, plastové rohy. Odkládací polička na křídy po celé délce tabule. Tloušťka tabule 22mm, sendvičová konstrukce - tabule se nekroutí. Standardně montážní sada pro upevnění na stěnu. Lze upevnit na stěnu, lištový systém, stojan stabilní, trojnožku, stojan zvedací, pylon. Vyrobíme pro vás tabule i nestandardní velikosti - až do rozměru 600 x 120 cm. Tabule lze potisknout až do velikosti 200 x 120 cm, standardně barva tisku žlutá.

Parametry

Barva povrchu zelená
Potisk potisk - linky 120 mm
Povrch keramický magnetický
Rám hliníkový
Rozměr (šxv) 150x100

Načítání obsahu...