Tabule na míru

SLUŽBY NA MÍRU

Vážení zákazníci, v sekci "SLUŽBY NA MÍRU" naleznete naši nabídku nadstandardních služeb, které jsme schopni našim zákazníkům nabídnout. Jelikož na trhu působíme již řadu let a s prodejem, poradenstvím a instalacemi magnetických a keramických tabulí, flipchartů, školních tabulí, vitrín atd. máme bohaté zkušenosti, jsme schopni navrhnout a realizovat i atypická řešení, poradit zákazníkovi s aspekty jednotlivých řešení a samozřejmě produkty i instalovat. V případě, že jste nenašli v naší nabídce produkt, který by plně vyhovoval Vašim požadavkům (rozměr, provedení, barva), čtěte prosím dále nebo nás neváhejte kontaktovat. Pro Vaši plnou spokojenost uděláme maximum. Kvalitu námi odváděných služeb si můžete ověřit v sekci "REFERENCE".

ATYPICKÁ ŘEŠENÍ

Čím dál častěji se v dnešní době setkáváme s požadavky na atypické rozměry našich produktů a to zejména v oblasti magnetických a keramických tabulí, nástěnek, školních tabulí a vitrín. Mějte prosím napaměti, že nic není nemožné. Vzhledem k našemu dlouholetému působení na trhu obchodujeme s nejvýznamnějšími tuzemskými i zahraničními dovozci a výrobci prostředků pro vizuální komunikaci a většině zákazníků s atypickými požadavky jsme schopni vyhovět.

INDIVIDUÁLNÍ ROZMĚR

Nejčastěšjím atypickým požadavkem našich zákazníků je požadavek na individuální velikost magnetických nebo keramických tabulí a nástěnek. Řada zákazníků je omezena prostorem a standardizované rozměry magnetických tabulí z naší nabídky jim zkrátka nevyhovují, protože chtějí svůj prostor využít maximálně efektivně nebo tabuli osadit na konkrétní stavební prvek (výklenek, sloup atp.) nějakých konkrétních rozměrů. To ovšem není tak zásadní problém, jak by se mohlo na první pohled zdát. Ve spolupráci s největším českým výrobcem magnetických tabulí jsme schopni na zakázku nechat vyrobit konkrétní rozměr magnetické tabule Manažer až do rozměru 600x120 a menší s rozlišením jednoho centimetru. Stejnětak je možné nechat vyhotovit textilní nebo korkovou nástěnku individuálních rozměrů.

Mějte však prosím napaměti, že vzledem k technologii výroby je maximální výška tabule vždy 120cm  (bez ohledu na výrobce). Přední magnetický (lakovaný i keramický) povrch je totiž dodáván v "pásovině" o šířce 120cm, což je pro budoucí velikost tabule limitující. Šířka tabule pak může bez problémů dosáhnout i rozměru 600cm.

V případě, že zákazník nepožaduje prémiovou českou kvalitu a je pro něj priorotou zejména cena, jsme schopni našimi silami upravit (=zmenšit) individuálně na přání magnetické tabule řady EASY-Tech do rozměru 150x100cm. Taková to úprava vyžaduje rozebrání tabule (odstranění hliníkového rámu), strojové zakrácení jádra na požadovaný rozměr, strojovou úpravu (zkrácení) hliníkového rámu přesně na rozměry upraveného jádra a zpětné osazení (lepení a šroubování), hliníkového rámu zpět na jádro magnetické tabule EASY-Tech. Pro nacenění individuálních úprav tabulí EASY-Tech a ceny zakázkových prémiových tabulí Manažer nás prosím neváhejte kontaktovat.

Kromě magnetických tabulí a nástěnek lze v zakázkových rozměrech vyrobit i vitríny řady SLIM a BULK. Za zakázkové rozměry vitrín pak není účtován žádný dodatečný poplatek, tzn. že cena zakázkové vitríny je vždy maximálně na úrovni nejvyššího standardizovaného rozměru z naší nabídky. Pro naceněněí konkrétního rozměru zakázkové vitríny nás opět neváhejte kontaktovat, ve spolupráci s výrobou Vám obratem požadavek naceníme.

ODBORNÉ MONTÁŽE

Nabídku služeb "NA MÍRU" doplňuje možnost odborné montáže nebo kompletace Vámi objednaného zboží našimi vyškolenými pracovníky. Výhodou odborné montáže je vždy zachování záruky na instalované produkty i práci a plná odpovědnost za kvalitu provedené práce. Naši pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oblasti instalací magnetických tabulí, keramických tabulí, školních tabulí na zvedacích a pylonových systémech, orientačních systémů apod.

Odbornou montáží tabulí našimi pracovníky neriskujete poškození zboží způsobená neodbornou manipulací a instalací a následnou ztrátu záruky na produkt. Naši pracovníci jsou vybaveni profesionálním nářadím a nástroji pro montáž tabulí do všech známých materiálů (včetně železobetonu a SDK). Samozřejmostí je pak maximální profesionalita, kdy je našimi pracovníky místo instalace vždy uvedeno do původního stavu (úklid) včetně likvidace všech obalových materiálů, stavebních materiálů nebo případně starého vybavení (zejména staré školní tabule apod.). Ceny montáží, demontáží, dopravy montážníků a případné likvidace starého materiálu se pak vždy odvíjí od vzdálenosti do místa instalace a celkového objemu zakázky, proto nás prosím neváhejte kdykoliv kontaktovat a my Vám rádi cenu instalace zkalkulujeme.

Pro fotodokumentaci vybraných montáží a realizací prosím navštivte kategorii "REFERENCE".

PORADENSTVÍ

Kolektiv našich vyškolených pracovníků je Vám neustále k dispozici a jsou ochotni se s Vámi kdykoliv podělit o nabyté poznatky a dlouholeté zkušenosti. Ať už se Váš dotaz týká technických specifikací, instalace produktů, alternativ, dalších možností nebo cen, neváhejte nás kontaktovat! Jsme skuteční profesionálové  a na základě Vašich požadavků Vám rádi doporučíme produkt, který bude nejvíce vyhovovat Vašim požadavkům a to bez ohledu, zda se jedná o nástěnku, flipchart nebo třeba jmenovky.