Tabule na míru

Reference 2013


Home Credit International a.s. - instalace keramických tabulí


- objem zakázky: 418 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: červen 2013

- doba realizace: 3 dny

- modelová řada: BusinessTECH


Popis řešení: Zákazníkovi byla v rámci požadavku na časté používání a funkční design doporučena modelová řada keramických tabulí BusinessTECH. Na základě osobní schůzky byly předvedeny vzorky tabulí a upřesněny definitivní počty jednotlivých rozměrů a zakázka byla zadána do výroby. Instalace probíhala našimi pracovníky po dobu 3 dnů do SDK příček a železobetonového skeletu kancelářské budovy. 


Mountfield a.s. - dodávka 344 ks flipchartů


- objem zakázky: 362 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: prosinec 2013

- doba realizace: bez instalace

- modelová řada: NOBO Barracuda NON-MAGNETIC


Popis řešení: Zákazník v rámci podpory marketingové akce požadoval nadstandardní množství 344 kusů nemagnetických flipchartů. Na základě požadavku na okamžité dodání byl doporučen model flipchartu NOBO Barracuda NON-MAGNETIC, který byl tou dobou skladem v dostatečném množství v centrálním evropském skladu. Dodání proběhlo v rámci týdne následujícího po oficiálním zaslání objednávky na sklad společnosti Mountfield a.s. v Rudné u Prahy.


     

 


ZŠ a MŠ Zhoř u Jihlavy - instalace školních tabulí


- objem zakázky: 173 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: listopad 2013

- doba realizace: 1 den

- modelová řada: Triptych + stojan zvedací AL


Popis požadavkuZákazník poptával kompletní výměnu 7 kusů starých školních tabulí za nové. Na základě jeho požadavku byly naceněny školní tabule EkoTAB Triptych v rozměru 200/400x100cm s kombinovaným povrchem na zvedacím stojanu AL a to včetně instalace. Na nové školní tabule byl realizován potisk rastrem a linkami na základě konkrétního požadavku zákazníka. Demontáž stávajících školních tabulí provedl zákazník svépomocí, firma TABULE-FLIPCHARTY.cz realizovala následný odvoz a ekologickou likvidaci starých tabulí. Montáž byla provedena během jediného dne k maximální spokojenosti zákazníka.