Tabule na míru

Reference 2012

 


CGM Praha stodůlky - interaktivní zasedací místnosti


- objem zakázky: 140 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: duben 2012

- doba realizace: 3 dny

- modelová řada: EkoTAB Manažer K + Benq MW860USTi


Popis požadavkuZákazník v rámci rekonstrukce kancelářských prostor požadoval do dvou zasedacích místností kompletní interaktivní řešení s podporou fukce „dual pen". Základní funkcí tohoto řešení mělo být použití interaktivního systému při obchodních schůzkách a firemních prezentacích. Zároveň musí samozřejmě systém samostatně a bezproblémově fungovat pro klasickou „pasivní" projekci.

Popis řešení: Na základě požadavků zákazníka bylo investorem odsouhlaseno řešení postavené na základě interaktivního projektoru BenQ MW860USTi, doplněného o kompatibilní rameno BenQ pro ultrakrátkou projekci a projekční keramickou tabuli Manažer v širokoúhlém formátu 16:9 (200x120cm). Montáž byla provedena do sádrokartonu, veškerá kabeláž a elektroinstalace je vedená sádrokartonovou příčkou a modulárním podlahovým systémem a ústí v podlahovém elektroboxu, odkud je připojena do stolního elektroboxu zakoupeného investorem. 


ZŠ a MŠ Brozany nad Ohří - dodávka školních tabulí EkoTAB


 

- objem zakázky: 191 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: červenec 2012

- doba realizace: 2 dny

- modelová řada: EkoTAB Triptych + stojan zvedací AL


Popis požadavkuZákladní škola Brozany požadovala kompletní výměnu třídílných tabulí Triptych ve všech devíti třídách - včetně nového zvedacího stojanu AL. Pro první stupeň byl součástí středního křídla tabule atypický potisk - 3 linky s roztečí 15cm. Demontáž starých tabulí DUBNO si provedla škola svépomocí.

Popis řešení: Během dvou dnů byla našimi pracovníky provedena kompletní montáž devíti kusů třídílných školních tabulí Triptych na Zvedacím stojanu AL. Kotvení stojanů bylo bez problémů provedeno do stávající dřevěné podlahy překryté linoleem a původního zdiva. V několika třídách byla provedena úprava bočních krytů zvedacího stojanu, jelikož třídami po zdi procházejí roury od topení. Instalace byla provedena v rámci dohodnutého časového období a následně bez výhrad předána paní ředitelce Mgr. Šárce Filipové. 


VÚTS Liberec - instalace 148 kusů magnetických tabulí


- objem zakázky: 178 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: říjen 2012

- doba realizace: 4 dny

- modelová řada: TSX7


Popis požadavkuZákazník požadoval pro svoje nové výzkumné pracoviště dodávku 145 kusů magnetických tabulí v hliníkovém rámu o rozměr 150x100cm a 3 magnetické tabule v rozměru 200x120. Podmínkou výběrového řízení byla i odborná montáž do SDK příček. Rozhodujícím faktorem byla samozřejmě cena. Dalším požadavkem byla hliníková odkládací polička, montáž v rozích tabule a pozinkovaný plech na zadní straně tabule proti vstupu zbytkové vlhkosti ze zdiva do sololitového jádra tabule.

Popis řešení: Zákazníkovi byly nabídnuty zakázkové magnetické tabule polské výroby TSX, které naprosto splňovaly jeho požadavky. To umožnilo vzhledem k objemu zakázky stlačit cenu zakázky na úroveň nabídek nekvalitních čínských tabulí od konkurence nicméně s mnohonásobně vyšší kvalitou finálního produktu. Zákazníkovi byly tabule samozřejmě vyvzorkovány. Tabule rozměru 200x120cm byly tuzemské výroby - řada Manažer. Během 4 dnů zvládli naši pracovníci roznos, vybalení a montáž cca 130 kusů magnetických tabulí do SDK včetně úklidu, likvidace obalových materiálů a předání. Zbylé tabule nebylo možno vzhledem k nejasnostem v projektové dokumentaci instalovat. 


Hotel Port Doksy - informační systém, prezentační technika


- objem zakázky: 58 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: květen 2012

- doba realizace: bez instalace

- modelová řada: OfficeTECH, FRANKFURT


Popis požadavkuDodávka kompletního informačního systému hotelu včetně volně stojících informačních bannerů, magnetických a korkových tabulí, pojízdných tabulí, flipchartů a příslušenství. V rámci informačního systému hotelu byla klientovi doporučena produktová řada Frankfurt od německého výrobce MOEDEL. Prezentační technika jako tabule, nástěnky a flipcharty byla dodána v provedení OfficeTECH. 


Erwin Quarder CZ


- objem zakázky: 110 tis. Kč vč. DPH

- termín realizace: prosinec 2012

- doba realizace: bez instalace

- modelová řada: EkoTAB Paravan K


Popis požadavkuZákazník požadoval dodávku keramických paravanových tabulí pro umístění do prostoru na T-nohy. Na základě požadavku mu byla doporučena modelová řada paravanových tabulí EkoTAB české výroby. Tabule byly vyrobeny na zakázku v dohodnutém termínu a osobně zavezeny na zákazníkovu pobočku v Ostravě.


     

 

Město Hostinné

Dodávka zakázkových venkovních vitrín z eloxovaného hliníku. Otevírání nahoru, bezpečnostní plexisklo 4mm, bezpečnostní zámky. Zakázkové lakování zadní plochy dle vzorníku RAL, vitríny osazeny na hliníkových stojnách určených pro zabetonování do země. Individuální potisk horního informačního pruhu.

 

Obchodní Akademie Liberec

Dodávka zakázkových školních tabulí EkoTab.

 

ZŠ M. Alše - Mirotice

Dodávka a montáž školní tabule Triptych na pylonovém systému. Individuální potisk ploch 1 a 5 tabule linkami 12cm + dodávka příslušenství.

 

ZŠ Pardubice - Ohrazenice

Dodávka vitrín, korkových a magnetických tabulí.

 

ZŠ Chlumec

 

Dodávka zakázkových venkovních vitrín.

 

Město Úvaly

Dodávka zakázkové vitríny pro potřeby místního muzea. Instalace na hliníkové stojny, individuální rozměr.


Plánované realizace - listopad/prosinec 2012

DEL a.s.

Dodávka a montáž 10 kusů keramických tabulí značky NOBO do nového školicího střediska.

 

SOŠ a SOU Trutnov

Dodávka a montáž 8 kusů školních keramických tabulí Triptych na stojanu zvedacím AL. Demontáž stávajících školních tabulí DUBNO, odvoz a likvidace.