Tabule na míru
Keramická tabule EkoTAB…
Doručíme do 1 týdne
Koupit
Kód: V10200120-3100
zdarma
Zakázkové keramické tabule řady Manažer se speciálním antireflexním povrchem disponují stejnou konstrukcí jako "běžné" keramické tabule… Celý popis
13 588s DPH
Termín dodání: Doručíme do 1 týdne
ks

Parametry

Barva povrchu bílá
Barva rámu stříbrná (přírodní)
Povrch keramický antireflexní
Rám hliníkový
Rozměr (šxv) 200x120cm

Keramická tabule EkoTAB Manažer, projekční povrch

Zakázkové keramické tabule řady Manažer se speciálním antireflexním povrchem disponují stejnou konstrukcí jako "běžné" keramické tabule téže řady, avšak jsou navíc opatřeny speciální atireflexní úpravou keramického povrchu, která zabraňuje vzniků tzv. hotspotů. Hotspoty vznikají odrazem silného zdroje světla od plochy tabule, proto lze keramické tabule Manažer se speciální antireflexní úpravou použít jako projekční plochu se zpětnými či dataprojektory. Tím pádem nemusíte během přednášek a prezentací kombinovat tabuli pro popis fixy s projekčním plátnem a naopak - k obojímu Vám stačí keramická tabule s antireflexní úpravou.

Keramické tabule Manažer jsou osazeny na voštinovém jádře sandwichové konstrukce o síle 22mm, na zadní straně pozinokvaným plechem dodávajícím tabuli maximální torzní tuhost a odolnost proti vlhkosti. Exkluzivní vzhled a nebývalou pevnost konstrukce jim dodává speciální rám vyvedený z masivního profilu z eloxovaného hliníku.

Parametry

Barva povrchu bílá
Barva rámu stříbrná (přírodní)
Povrch keramický antireflexní
Rám hliníkový
Rozměr (šxv) 200x120cm

Načítání obsahu...

Podobné výrobky

Keramická tabule EkoTAB Manažer, projekční povrch, 180x120cm

zdarma
Zakázkové keramické tabule řady Manažer se speciálním antireflexním povrchem disponují stejnou konstrukcí jako "běžné…
11 168 Kč
Do týdne