Tabule na míru

Poradce při výběru ORIENTAČNÍHO SYSTÉMU / DVEŘNÍCH CEDULEK

V naší nabídce orientačních systémů (dveřních cedulek) naleznete velmi široký výběr typů a provedení od několika renomovaných německých výrobců (moedel, Durable). Hlavním kritériem pro výběr orientačního systému je pro většinu zákazníků design. Jinými slovy to, jak je dveřní cedulka zpracovaná, z jakých je materiálů a jak tedy zapadne do celkového kontextu interiéru. V neposlední řadě je také velmi důležitá jednoduchost manipulace s obsahem dveřních cedulek.

Kromě rozměru a konkrétního zpracování dveřní cedulky pamatujte také na to, na jaké médium je tištěn obsah cedulky. U většiny modelů se jedná standardně o xerografický papír, u exkluzivnějších variant (např. Durable CrystalSign) se obsah tiskne na poloprůhlednou speciální fólii na laserové tiskárně. Na jednu stranu to cedulkám dodává exkluzivní a profesionální vzhled, na druhou stranu je nutnost dokupování originálních fólií určitým omezením. Konkrétní informace

V případě, že si nevíte rady s návrhem designu tištěného obsahu Vaší dveřní cedulky, využijte bezplatné online aplikace DURAPRINT, kde jednoduše zvolíte typ Vaší cedulky a vyberete některý z přednastavených návrhů nebo si za pomoci průvodce cedulku jednoduše nadesignujete.