Tabule na míru
Zvýhodněný set - SWP…
Na dotaz
Koupit
Kód: SWPSet2TM
zdarma
Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě, která se aplikuje pod… Celý popis
5 099s DPH
Termín dodání: Na dotaz
ks

Parametry

Barva povrchu transparentní
Vydatnost 2 m2

Zvýhodněný set - SWP Chytrá zeď transparentní, magnetická

Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě, která se aplikuje pod Chytrou zeď, má stěna vlastnosti kovové tabule a lze na ně připevňovat neodymové magnety.

Chytrou zeď je možné jej aplikovat na jakýkoli hladký povrch. Vytvořte si popisovací plochu na zdi, dveřích nebo na stole. Vybrat si můžete z různých velikostí balení Chytré zdi, která je možno mezi sebou libovolně kombinovat. 

Na výslednou plochu můžete psát běžnými fixami na bílé tabule a připevňovat neodymové magnety. Vaše Chytrá zeď tak získá magnetické vlastnosti a plně nahradí magnetické nástěnky nebo tabule.

 

Nevíte, jak o Chytrou zeď pečovat? Správná péče je základem perfektního stavu Chytré zdi. Podívejte se na naši příručku uživatele a vyvarujte se nesprávné manipulaci. Nejste si jisti, jaký produkt je pro vás ideální? Pošlete nám fotografii vašeho prostoru nebo nám napište/zavolejte a poradíme vám, jaké jsou možnosti. Nevíte si rady s instalací? Shlédněte naše instalační video nebo pdf návod. 

 

APLIKACE BÍLÉHO NÁTĚRU

Před aplikací bílého nátěru je nezbytné vždy použít bílou podkladovou barvu (primer).

Aplikace nátěru je snadná a naše balení obsahuje vše, co pro tuto aplikaci potřebujete (s výjimkou zakrývací folie a vaničky).

  • 1. krok – Důkladně připravte povrch.
  • 2. krok – Naneste podkladový nátěr (primer).
  • 3. krok – Aplikujte bílý nátěr Chytré zdi.

Upozornění: Nalijte všechny lahvičky označené A do plechovky B.

  • Chytrá zeď je po 5 hodinách zcela suchá na dotek.
  • Po 7 dnech je vhodná pro psaní.

Návod na aplikaci Chytré zdi najdete ZDE.

Obsah balení

Chytrá zeď bílá 1ks  
Podkladový nátěr bílý 2ks  
Magnetická barva 1ks  
Čistící sprej 1ks 125 ml
Fixy Kores 1ks 4 barvy
Mikrovláknový hadřík 1ks  
Neodymové magnety 5ks  
Brusný blok 1ks  
Váleček 1ks  
Dřívko na míchání 1ks  
Návod na aplikaci    

 

Časté dotazy

Musíme použít podkladovou barvu, když aplikujeme Chytrou zeď?

Ano, je potřeba použít podkladový nátěr před aplikací bílé Chytré zdi. Doporučujeme náš podkladový nátěr, který naleznete zde . Podkladový nátěr vám sníží savost zdi a “uzavře” povrch pro instalaci Chytré barvy. To znamená, že Chytrá zeď se neabsorbuje do podkladu, což by snížilo její účinnost.

 

Může být Chytrá zeď aplikována, když jsou lidé v okolí?

Ano, je to bezpečné aplikovat, i když se okolo pohybují dospělí i děti. Chytrá zeď má nízké množství VOC a nemá téměř žádný zápach. Nátěr Smart Wall Paint neobsahuje isokyanáty.

 

Můžu aplikovat Chytrou zeď na jakýkoliv povrch?

Ano, můžete ji aplikovat prakticky jakýkoliv hladký povrch, včetně skla, kovu, betonu, dřeva aj. Když aplikujete bílou Smart Wall Paint, musíte použít nejprve podkladový nátěr, který sníží savost povrchu.

 

Je Chytrá zeď dostupná v různých barvách?

Naše popisovatelné barvy si můžete pořídit buď v bílém nebo průhledném provedení. Průhledná Smart Wall Paint vám kopíruje barvu podkladu nebo také obrázky, grafiku a jiné tapety/fólie, které překrýváte naším nátěrem. Průhledná varianta vám udrží původní barvu nebo grafiku na vaší zdi a zároveň přidá funkci popisovatelnosti.

Parametry

Barva povrchu transparentní
Vydatnost 2 m2

Načítání obsahu...

Podobné výrobky

Zvýhodněný set - SWP Chytrá zeď transparentní, magnetická, 6m²

zdarma
Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě…
10 499 Kč
Na dotaz

Zvýhodněný set - SWP Chytrá zeď bílá, magnetická, 2m²

zdarma
Bílá Chytrá zeď je interiérový nátěr, který vytvoří popisovatelnou, za sucha stíratelnou plochu. Díky magnetické vrstvě…
5 759 Kč
Na dotaz