Tabule na míru
Laminátor profesionální…
Expedice do 24 hodin
Koupit
Kód: DSB-SKY335R6
zdarma
Kombinace vysoké rychlosti a technologie 2 párů vyhřívaných válců přináší vysoký výkon a perfektní výsledky. Ideální řešení pro ty, kteří se… Celý popis
18 424s DPH
Termín dodání: Expedice do 24 hodin
ks

Parametry

Doba zahřívání 0
Formát 0
Laminování za studena 0
Laminování za tepla 0
Maximální síla fólie 0
Pracovní šíře 0
Rychlost laminace (A4/hod.) 0
Záruka 0
Zpětný chod 0

Laminátor profesionální DSB SKY-335 R6

Kombinace vysoké rychlosti a technologie 2 párů vyhřívaných válců přináší vysoký výkon a perfektní výsledky. Ideální řešení pro ty, kteří se chtějí věnovat laminaci na profesionální úrovni.
Laminátor je oblíbený pro svou vysokou spolehlivost a velký výkon. Je vhodný pro laminaci všech typů dokumentů včetně lesklých nebo matných fotografií do formátu A3. Snadné a rychlé obsluze napomáhá digitální display.
Robustní kovová konstrukce, výkonný motor a 3 páry laminovacích válců (z toho 2 páry vyhřívané), funkce energeticky úsporného režimu „ Sleep Mode“, digitální display a zpětný chod jsou základním předpokladem pro perfektní laminaci i v dlouhodobém intenzivním provozu.
Stroj je ideální pro všechny typy profesionálních kopírovacích nebo reprografických center.
- profesionální vysorychlostní laminátor - vybaven 6 válci, z toho 4 válce jsou vyhřívané - energeticky úsporný režim „ Sleep Mode“ - robustní celokovová konstrukce - patentovaný systém pro optimální vložení laminovací kapsy - automatické vypnutí po 2 hodinách nečinnosti - velmi odolná převodovka konstruovaná pro teploty až kolem 800°C - laminace za tepla i za studena bez použití ochranné obálky - plynule nastavitelná teplota a zpětný chod - patentovaný chladící systém - světelná signalizace zapnutí stroje - světelná signalizace připravenosti - jednoduché vyjmutí zaseklé fólie - maximální síla materiálu 3mm
VIDEO - DSB SKY 335R6

Parametry

Doba zahřívání 0
Formát 0
Laminování za studena 0
Laminování za tepla 0
Maximální síla fólie 0
Pracovní šíře 0
Rychlost laminace (A4/hod.) 0
Záruka 0
Zpětný chod 0

Načítání obsahu...