Tabule na míru
Dotyková interaktivní…
cca 2-3 týdny
Koupit
Kód: EB680WiTriSZAL
3 roky záruka
Novinka
zdarma
Špičkové interaktivní řešení pro výuku, jež umožňuje zobrazení obsahu v rozlišení HD-ready na velké škálovatelné projekční ploše o&nbsp… Celý popis
99 900s DPH
Termín dodání: cca 2-3 týdny
ks

Parametry

Barva povrchu bílá
Kontrast 14000:1
Povrch magnetický keramický
Přirozené rozlišení projektoru WXGA, 1280 x 800, 16 : 10
Projektor Epson EB-680WI
Rozměr (šxv) 200/400x120cm
Svítivost 3200 ANSI
Technologie 3LCD
Umístění zvedací stojan

Dotyková interaktivní tabule EPSON EB-680Wi + Triptych 200x120cm BBBBB na zvedacím stojanu - Montáž zdarma !!!

Špičkové interaktivní řešení pro výuku, jež umožňuje zobrazení obsahu v rozlišení HD-ready na velké škálovatelné projekční ploše o velikosti až 100 palců, vám pomůže zkvalitnit výuku.

 

Díky dotykovému ovládání a podpoře dvou per tento projektor umožňuje maximálně interaktivní práci. Projektor EB-680Wi má jas 3 200 lumenů a rozlišení HD-ready WXGA a je navržen pro velmi krátkou projekční vzdálenost. Díky tomu umožňuje na velmi krátkou vzdálenost promítat velké obrazy bez rušivých stínů a odlesků. Kontrastní poměr 14 000 : 1 a vstup HDMI zaručují, že studenti uvidí ostrý obraz s jasnými detaily.

 

Vysoký jas a kvalitní obraz

Technologie Epson 3LCD využívá srovnatelnou intenzitu bílého i barevného světelného výstupu, díky níž je promítaný obraz sytý a jasný i za denního světla. V porovnání s předními konkurenčními projektory je promítaný obraz třikrát jasnější1. Se škálovatelnou projekční plochou o velikosti až 100 palců lze pomocí rozdělené obrazovky promítat dva typy obsahu, aniž by utrpěla kvalita zobrazení.

Dotykové ovládání a dvě pera

Vkládání poznámek dotykem prstů přímo na projekční ploše. Interaktivní pera Epson mají nyní ještě rychlejší odezvu a snadněji se používají. Díky dvěma novým perům mohou učitel i student (případně dva studenti) pracovat současně, přičemž každý z nich může mít odlišné nastavení.

Vynikající spolehlivost

Vyšší spolehlivost a lampa s životností až 10 000 hodin v úsporném režimu zaručují delší celkovou dobu promítání.

Kvalitní interaktivní výuka

Software pro projekci z několika počítačů umožňuje učitelům a studentům sdílet obsah současně. Díky funkci moderátora mohou učitelé vše řídit a vybírat, jaký obsah chtějí zobrazit. Zkombinujte dva projektory a vytvořte jednu velkou interaktivní plochu. Funkce rozdělení projekční plochy učitelům umožňuje promítat současně dva typy materiálů, například program hodiny z počítače a snímek nebo video z vizualizéru.

Volitelná možnost bezdrátového připojení

Prostřednictvím aplikace iProjection lze obsah jednoduše bezdrátově promítat z nejrůznějších chytrých zařízení a zařízení Google Chromebooks2.

Základní funkce

  • Až 100palcová projekční plocha s výjimečnou kvalitou zobrazení:
  • Technologie Epson 3LCD s rozlišením HD-ready WXGA
  • Dotykové ovládání a dvě pera: Vkládání poznámek dotykem prstů přímo na projekční ploše
  • Vynikající spolehlivost: Vyšší spolehlivost a lampa s delší životností
  • Interaktivita více obrazovek: Zkombinujte dva projektory a vytvořte jednu velkou interaktivní plochu
  • Bezdrátové připojení (volitelně): Umožňuje zobrazení obsahu z široké řady chytrých zařízení

 


Funkcionalitu projektoru EPSON EB-695Wi si můžete prohlédnout v následujícím videu:


Interaktivní software EPSON
Součástí dodávky je balíček bezplatného software pro efektivní využití funkcí interaktivní tabule. Anotační software Easy Interactive Tools slouží pro jednoduchou tvorbu interaktivních prezentací, Epson MP Monitor umožňuje spravovat a ovládat projektory EPSON zapojedné do jedné pracovní sítě, EasyMP Multi PC Projection umožňuje připojit až 32 PC a kombinovat obraz z několika zdrojů a pomocí programu EasyMP Network Projection můžete propojit počítače s projektorem bezdrátově.

Keramická tabule EkoTAB Manažer 200x120cm
Keramická tabule EkoTAB je osazena dvouvrstvým keramickým povrchem se zárukou 25 let. Její základ tvoří voštinové jádro, zadní stranu chrání proti zvlhnutí pozinkovaný plech a celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli rám z masivního hliníkového provedení v přírodním eloxovaném odstínu. Tabule je vybavena plastovou odkládací poličkou v délce 180cm.

Rameno AL UST Stěna
Univerzální rameno vyrobené z hliníkového profilu určené pro použití se všemi dostupnými typy projektorů pro ultrakrátkou projekci. Rameno nabízí velice jednoduchou montáž, elegantní vzhled korespondující s designem tabulí EkoTAB a propracované vnitřní tažení elektroinstalace. Samozřejmostí je univerzální základna pro uchycení projektoru.

CENA TABULE ZAHRNUJE INSTALACI, OŽIVENÍ A ZAŠKOLENÍ SPRÁVCE. SOUČÁSTÍ CENY SESTAVY NENÍ DOPRAVNÉ MONTÁŽNÍKŮ NA MÍSTO INSTALACE. Cenu dopravy Vám na základě Vámi sdělené adresy rádi sdělíme.

CENA INSTALACE JE KALKULOVÁNA PRO DÉLKU KABELÁŽE (elektroinstalace, videokabel, audiokabel) DO MAX. DÉLKY 10 METRŮ. VEDENÍ INSTALACÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOST ZA PŘÍPLATEK.

Parametry

Barva povrchu bílá
Kontrast 14000:1
Povrch magnetický keramický
Přirozené rozlišení projektoru WXGA, 1280 x 800, 16 : 10
Projektor Epson EB-680WI
Rozměr (šxv) 200/400x120cm
Svítivost 3200 ANSI
Technologie 3LCD
Umístění zvedací stojan

Načítání obsahu...

Podobné výrobky

Dotyková interaktivní tabule EPSON EB-695Wi + Keramická tabule 200x120cm na zvedacím stojanu

zdarma
Interaktivní tabule vybavené projektorem EPSON EB-695Wi jsou tím nejlepším, co Vám můžeme v oblasti interaktivních…
101 599 Kč
2-3 týdny