Tabule na míru
Čistička vzduchu IDEAL…
Na dotaz
Koupit
Kód: IAP40PRO
zdarma
Kompaktní čistička vzduchu pro místnosti velikosti 20 až 50 m2 Popis: Kompaktní čistička vzduchu pro použití v interiéru - pro místnosti velikosti… Celý popis
13 309s DPH
Termín dodání: Na dotaz
ks

Čistička vzduchu IDEAL AP40 PRO

Kompaktní čistička vzduchu pro místnosti velikosti 20 až 50 m2

Popis:

Kompaktní čistička vzduchu pro použití v interiéru - pro místnosti velikosti 20 až 50 m2 *. Nový víceúrovňový filtrační systém o 360 ° s dlouhou životností filtrovací technologie HEPA a nejvyšším množstvím speciálního aktivního uhlíku. Kombinuje čistý design s efektivním čištěním vzduchu a zároveň způsobuje nízké emise hluku a nízkou spotřebu energie. Konstrukce zařízení zajišťuje maximální průchod vzduchu a optimální filtraci. Vícevrstvý filtr o 360 ° filtruje znečišťující látky, jako jsou jemné prachy (PM2,5 a menší), pylové alergeny a akaridy, patogeny jako bakterie a spory plísní, cigaretový kouř, výfukové plyny (také NO2), chemické výpary (formaldehyd, n-butan, ...) a pachy z podzemního vzduchu. Centrální ovládací panel EASY-Touch nabízí funkční režimy, jako je automatický režim, Level 1/2/3, Turbo a Nightmode špičkou prstu.

Technické specifikace:

 

360° filtr (HEPA + active carbon)
Premiový hliníkový obal
Turbo režim výkonu
Nízká spotřeba energie
Ultra tichý provoz
Noční mód
WiFi konektivita
Odpovídající aplikace zdarma ke stažení pro Android a IOS
Citlivé senzory pro automatický režim
Doporučeno pro alergiky
Čistí výpary z chemikálií a pachy
Prach velikosti PM2.5 a NO2

Další funkce, jako je časovač, dětský zámek, stav filtru nebo přizpůsobení automatického režimu, lze provozovat prostřednictvím odpovídajícího zařízení přes aplikaci "Ideal air pro". Vícevrství filtr 360 ° se musí měnit po 12 měsících, v závislosti na intenzitě použití.

VIDEO - IDEAL AP40 PRO

 


Načítání obsahu...

Podobné výrobky

Čistička vzduchu IDEAL AP30 PRO

zdarma
  Kompaktní čistička vzduchu - pro místnosti velikosti 20 až 40 m2   Popis: Kompaktní čistička vzduchu pro…
11 252 Kč
Na dotaz