Keramická tabule GTO, hliníkový rám, 500x120cm

Doprava ZDARMA
Na dotaz
Doporučená cena:
23 990 Kč
Naše cena bez DPH:
18 174 Kč
Naše cena:
21 990 Kč
Sleva: 
2 000 Kč (- 8%)
Rozměr tabule (ŠxV)
ks
Kategorie: Velkoformátové keramické tabule
Kód: P-TSF1250P3

Rádi Vám poradíme

TABULE-FLIPCHARTY.cz
Hotline: +420 773 445 617
poradna@tabule-flipcharty.cz

Popis produktu Keramická tabule GTO, hliníkový rám

Velkoformátové magnetické tabule řady GTO rozšiřují portfolio značkových tabulí řady OfficeTECH o nadstandardní velké formáty až do rozměru 500x120cm. Magnetické tabule řady GTO jsou osazeny na sandwichovém voštinovém jádře, které jim dodává nejenom nebývalou torzní tuhost, ale zároveň drží hmotnost tabule i přes jejich nadstandardní velikost ve běžných mezích (viz parametr váha tabule), čímž je dosaženo snadné manipulace i instalace tabule samotné. Absolutní rovinnosti magnetického povrchu je dosaženo unikátní technologií Hot Melt (R).

Velkoformátové magnetické tabule řady GTO jsou vybaveny robustním hliníkovým rámem, který je v rozích spojen vysokopevnostními plastovými krytkami. Celý rám je tak samonosný a dodává tabuli tolik potřebnou torzní tuhost. Nadstandardní je také vybavení hliníkovou odkládací poličkou po celé délce tabule - polička je navíc integrální součástí rámu. Tabule se vzhledem ke svému rozměru a váze fixuje k podkladu na 8mi místech. Součástí balení je samozřejmě také veškerý instalační materiál.

UPOZORNĚNÍ! Pečlivě prosím zvažte možnosti manipulace s velkoformátovou tabulí při cestě na místo instalace! Díky rozměru se může stát, že velkoformátovou tabuli nebude možné dostat do výtahu nebo pronést po schodišti! Všechy přístupové cesty proto pečlivě proměřte. Vzhledem k zakázkové povaze velkoformátových tabulí není možné následné vrácení prodávajícímu, děkujeme za pochopení.
Zkrácený popisVelkoformátová keramická tabule
Rozměr (šxv)500x120cm
Rámhliníkový
Barva hliníkového rámuPřírodní (stříbrná)
Povrchmagnetický keramický
Barva povrchubílá
Hmotnost59kg
ModelGTO
Hmotnost59kg