Interaktivní tabule Panasonic PT-TW343RE + Keramická tabule 200x120cm na stojanu zvedacím

Doprava ZDARMA
Na zakázku (2-3 týdny)
Naše cena:
69 990 Kč
Naše cena bez DPH:
57 843 Kč
ks
Kategorie: Interaktivní tabule PANASONIC PT-TW343RE
Kód: PanManSZAL

Rádi Vám poradíme

TABULE-FLIPCHARTY.cz
Hotline: +420 773 445 617
poradna@tabule-flipcharty.cz

Popis produktu Interaktivní tabule Panasonic PT-TW343RE + Keramická tabule 200x120cm na stojanu zvedacím

Řada interaktivních tabulí opět velmi oblíbených ve školství je osazena interaktivním dataprojektorem Panasonic PT-TW343RE. Jedná se o ekonomický 3LCD projektor s dlouhou živnotností, vynikajícím obrazem a řadou inteligentních funkcí. Samozřejmostí je ovládání pomocí dotykových per - součástí balení jsou dvě pera. Obrovskou výhodou tohoto řešení je osazení na klasickou keramickou tabuli EkoTAB, takže odpadá nutnost používání více tabulí. Pomocí kompatibilního ramena je možné sestavu umístit jak napevno na zeď, tak na zvedací systém nebo pylon.

Interaktivní dataprojektor Panasonic PT-TW343RE
Dataprojektor Panasonic PT-TW343RE je ve školství další velmi oblíbený projektor zejména díky integrovaným interaktivním funkcím a krátké projekční vzdálenosti, kterou využívá pro promítání obrazu na plochu. Díky krátké projekční vzdálenosti je minimalizováno stínění prezentující osoby. Projektor je nutné doplnit o keramickou tabuli s matným projekční povrchem, která snižuje odlesky světelného zdroje a minimalizuje tak oslnění obecenstva. Tabule s odpovídajícím povrchem je již samozřejmě součástí sestavy.
Dataprojektor Panasonic PT-TW343RE je vybaven 3LCD technologií a nativním rozlišením WXGA (16:10), široké možnosti připojitelnosti (včetně HDMI portu) usnadňují instalaci i používání. Svítivost lampy 3200 ANSI společně s kontrastem 10000:1 zaručují výbornou viditelnost i za běžných světelných podmínek. Spolu s projektorem je dodáván software LightPen. Životnost lampy dataprojektoru je při použití ECO módu a správném používání až 8000 hodin. Interaktivní dataprojektor Panasonic PT-TW343RE lze použít pro obsluhu všech dostupných interaktivních software zakoupených např. v multilicenci.

Software LightPen
Spolu s projektorem je dodáván originální software LightPen pro jednoduchou tvorbu prezentací. Software je velice intuitivní a ovládá se pomocí graficky povedené nástrojové lišty s obrázkovými tlačítky, odpadá tedy nutnost jakékoliv lokalizace a přepínání jazyků. Mezi základní funkce software patří pero, zvýrazňovač, vkládání jednoduchých geometrických obrazců, přivolání klávesnice na obrazovku a mnoho dalších včetně režimu bílé tabule a rozdělení obrazovky pro dva uživatele atd.

Keramická tabule EkoTAB Manažer 200x120cm
Keramická tabule EkoTAB je osazena dvouvrstvým keramickým povrchem se zárukou 25 let. Její základ tvoří voštinové jádro, zadní stranu chrání proti zvlhnutí pozinkovaný plech a celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli rám z masivního hliníkového provedení v přírodním eloxovaném odstínu. Součástí tabule je hliníková odkládací polička sloužící zároveň jako madlo pro zdvihání tabule.

Stojan zvedací AL
Stojan zvedací AL je unikátní moderní systém vertikálního zdvihu tabulí EkoTAB. Systém má vysoce pevnou konstrukci dimenzovanou i pro největší rozměry keramických a školních tabulí. Celý systém je absolutně bezúdržbový, není třeba ho nijak mazat ani servisovat. Společně s tabulemi EkoTAB tvoří vysoce funkční i designový celek. Rozsah zdvihu stojanu je 60cm, velmi dobře tedy poslouží pro použití na prvním i druhém stupni základních škol.

Rameno AL ST SZAL
Univerzální rameno vyrobené z hliníkového profilu určené pro použití se všemi dostupnými typy projektorů pro krátkou projekci. Rameno nabízí velice jednoduchou montáž, elegantní vzhled korespondující s designem tabulí EkoTAB a propracované vnitřní tažení elektroinstalace. Samozřejmostí je univerzální základna pro uchycení projektoru.

CENA TABULE ZAHRNUJE INSTALACI, OŽIVENÍ A ZAŠKOLENÍ SPRÁVCE. SOUČÁSTÍ CENY SESTAVY NENÍ DOPRAVNÉ MONTÁŽNÍKŮ NA MÍSTO INSTALACE. Cenu dopravy Vám na základě Vámi sdělené adresy rádi sdělíme.

CENA INSTALACE JE KALKULOVÁNA PRO DÉLKU KABELÁŽE (elektroinstalace, videokabel, audiokabel) DO MAX. DÉLKY 10 METRŮ. VEDENÍ INSTALACÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOST ZA PŘÍPLATEK.
Zkrácený popisInteraktivní tabule s dataprojektorem Panasonic PT-TW341RE
Rozměr (šxv)200x120cm
Umístěnízvedací stojan
Povrchmagnetický keramický
Barva povrchubílá
Kontrast10 000:1
Svítivost3200 ANSI
Přirozené rozlišení projektoruWXGA
Technologie3LCD