Interaktivní tabule Optoma W319USTir + Keramická tabule 200x120cm na zvedacím stojanu

Doprava ZDARMA
Na zakázku (2-3 týdny)
Naše cena:
72 990 Kč
Naše cena bez DPH:
60 322 Kč
ks
Kategorie: Interaktivní tabule OPTOMA W319USTir
Kód: W319USTirManSZAL

Rádi Vám poradíme

TABULE-FLIPCHARTY.cz
Hotline: +420 773 445 617
poradna@tabule-flipcharty.cz

Popis produktu Interaktivní tabule Optoma W319USTir + Keramická tabule 200x120cm na stojanu zvedacím

Interaktivní tabule vybavené projektorem Optoma W319USTir jsou velice oblíbenými řešeními pro svoji jednoduchost a funkčnost, kdy je klasická školní tabule rozšířena o možnosti interaktivní výuky a odpadá nutnost používání dvou různých tabulí. Zároveň interaktivní sestavy se školními tabulemi EkoTAB šetří nejen místo, ale i investiční náklady. Interaktivní sestavy s projektorem Optoma W319USTir v sobě snoubí vlastnosti klasické školní tabule pro popis fixem (u třídílných tabulí Triptych možnost kombinace s keramickým povrchem pro popis křídou) a nejmodernějších interaktivních technologií, vše je funkčně spojeno v jeden kompatibilní a designový celek.

Interaktivní dataprojektor Optoma W319USTir
Dataprojektor Optoma W319USTir je ve školství velmi oblíbený projektor zejména díky integrovaným interaktivním funkcím a ultrakrátké projekční vzdálenosti, kterou využívá pro promítání obrazu na plochu. Díky ultrakrátké projekční vzdálenosti je minimalizováno stínění prezentující osoby a zároveň je minimalizován odraz světelného zdroje (tzv. hotspot) mezi obecenstvo. Díky tomu není nutné kombinovat projektor s tabulemi s matným projekčním povrchem a skvěle funguje i s klasickými keramickými povrchy, čímž opět šetří peníze.
Dataprojektor Optoma W319USTir je vybaven DLP technologií a nativním rozlišením WXGA (16:10), široké možnosti připojitelnosti (včetně HDMI portu) usnadňují instalaci i používání. Svítivost lampy 3300 ANSI společně s kontrastem 18000:1 zaručují výbornou viditelnost i za běžných světelných podmínek. Spolu s projektorem jsou dodávána dvě infračervená interaktivní pera. Záruka na projektor 3 roky, záruka na lampu 1000 hodin nebo 1 rok - co nastane dříve. Interaktivní dataprojektor Optoma W319USTir lze použít pro obsluhu všech dostupných interaktivních software zakoupených např. v multilicenci.

Keramická tabule EkoTAB Manažer 200x120cm
Keramická tabule EkoTAB je osazena dvouvrstvým keramickým povrchem se zárukou 25 let. Její základ tvoří voštinové jádro, zadní stranu chrání proti zvlhnutí pozinkovaný plech a celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli rám z masivního hliníkového provedení v přírodním eloxovaném odstínu. Tabule je vybavena plastovou odkládací poličkou v délce 180cm.

Stojan zvedací AL
Stojan zvedací AL je unikátní moderní systém vertikálního zdvihu tabulí EkoTAB. Systém má vysoce pevnou konstrukci dimenzovanou i pro největší rozměry keramických a školních tabulí. Celý systém je absolutně bezúdržbový, není třeba ho nijak mazat ani servisovat. Společně s tabulemi EkoTAB tvoří vysoce funkční i designový celek. Rozsah zdvihu stojanu je 60cm, velmi dobře tedy poslouží pro použití na prvním i druhém stupni základních škol.

Rameno AL UST SZ AL
Univerzální rameno vyrobené z hliníkového profilu určené pro použití se všemi dostupnými typy projektorů pro ultrakrátkou projekci. Rameno nabízí velice jednoduchou montáž, elegantní vzhled korespondující s designem tabulí EkoTAB a propracované vnitřní tažení elektroinstalace. Samozřejmostí je univerzální základna pro uchycení projektoru.

CENA TABULE ZAHRNUJE INSTALACI, OŽIVENÍ A ZAŠKOLENÍ SPRÁVCE. SOUČÁSTÍ CENY SESTAVY NENÍ DOPRAVNÉ MONTÁŽNÍKŮ NA MÍSTO INSTALACE. Cenu dopravy Vám na základě Vámi sdělené adresy rádi sdělíme.

CENA INSTALACE JE KALKULOVÁNA PRO DÉLKU KABELÁŽE (elektroinstalace, videokabel, audiokabel) DO MAX. DÉLKY 10 METRŮ. VEDENÍ INSTALACÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOST ZA PŘÍPLATEK.
Zkrácený popisInteraktivní sestava na zvedacím stojanu s dataprojektorem Optom
Rozměr (šxv)200x120cm
Umístěnízvedací stojan
Povrchmagnetický keramický
Barva povrchubílá
Kontrast18000:1
Svítivost3300 ANSI
Přirozené rozlišení projektoruWXGA
TechnologieDLP