Dotyková interaktivní tabule Optoma W320USTi + Keramická tabule 200x120cm na stěnu

Doprava ZDARMA
Na zakázku (2-3 týdny)
Naše cena:
71 990 Kč
Naše cena bez DPH:
59 496 Kč
ks
Kategorie: Dotyková interaktivní tabule OPTOMA W320USTi
Kód: W320USTiManW

Rádi Vám poradíme

TABULE-FLIPCHARTY.cz
Hotline: +420 773 445 617
poradna@tabule-flipcharty.cz

Popis produktu Dotyková interaktivní tabule Optoma W320USTi + Keramická tabule 200x120cm na stěnu

Novinkou v oblasti interaktivních technologií jsou sestavy osazené interaktivním dataprojektorem OPTOMA W320USTi. Jedinečnou výhodou tohoto řešení je ovládání interaktivní technologie pouhým dotykem prstu, takže odpadá nutnost používání aktivních IR per. Toto řešení je velice vhodné i pro malé dětičky v mateřských školách a na prvním stupni základních škol.
Interaktivní tabule vybavené projektory Optoma jsou velice oblíbenými řešeními pro svoji jednoduchost a funkčnost, kdy je klasická školní tabule rozšířena o možnosti interaktivní výuky a odpadá nutnost používání dvou různých tabulí. Zároveň interaktivní sestavy se školními tabulemi EkoTAB šetří nejen místo, ale i investiční náklady. Interaktivní sestavy s projektory Optoma v sobě snoubí vlastnosti klasické školní tabule pro popis fixem (u třídílných tabulí Triptych možnost kombinace s keramickým povrchem pro popis křídou) a nejmodernějších interaktivních technologií, vše je funkčně spojeno v jeden kompatibilní a designový celek.

Interaktivní dataprojektor Optoma W320USTi
Dataprojektor Optoma W320USTi je ve školství velmi oblíbený projektor zejména díky integrovaným interaktivním funkcím a ultrakrátké projekční vzdálenosti, kterou využívá pro promítání obrazu na plochu. Díky ultrakrátké projekční vzdálenosti je minimalizováno stínění prezentující osoby a zároveň je minimalizován odraz světelného zdroje (tzv. hotspot) mezi obecenstvo. Díky tomu není nutné kombinovat projektor s tabulemi s matným projekčním povrchem a skvěle funguje i s klasickými keramickými povrchy, čímž opět šetří peníze.
Dataprojektor Optoma W320USTi je vybaven DLP technologií a nativním rozlišením WXGA (16:10), široké možnosti připojitelnosti (včetně HDMI portu) usnadňují instalaci i používání. Svítivost lampy 4000 ANSI společně s kontrastem 20000:1 zaručují výbornou viditelnost i za běžných světelných podmínek. Hlavní zbraní tohoto projektoru je ovládání interaktivity pouhým dotykem prstu! Spolu s projektorem jsou dodávána dvě pasivní pera. Záruka na projektor 3 roky, záruka na lampu 1000 hodin nebo 1 rok - co nastane dříve. Interaktivní dataprojektor Optoma W320USTi lze použít pro obsluhu všech dostupných interaktivních software zakoupených např. v multilicenci.

Keramická tabule EkoTAB Manažer 200x120cm
Keramická tabule EkoTAB je osazena dvouvrstvým keramickým povrchem se zárukou 25 let. Její základ tvoří voštinové jádro, zadní stranu chrání proti zvlhnutí pozinkovaný plech a celkovou pevnost a exkluzivní vzhled dodává tabuli rám z masivního hliníkového provedení v přírodním eloxovaném odstínu. Tabule je vybavena plastovou odkládací poličkou v délce 180cm.

Rameno AL UST Stěna
Univerzální rameno vyrobené z hliníkového profilu určené pro použití se všemi dostupnými typy projektorů pro ultrakrátkou projekci. Rameno nabízí velice jednoduchou montáž, elegantní vzhled korespondující s designem tabulí EkoTAB a propracované vnitřní tažení elektroinstalace. Samozřejmostí je univerzální základna pro uchycení projektoru.

CENA TABULE ZAHRNUJE INSTALACI, OŽIVENÍ A ZAŠKOLENÍ SPRÁVCE. SOUČÁSTÍ CENY SESTAVY NENÍ DOPRAVNÉ MONTÁŽNÍKŮ NA MÍSTO INSTALACE. Cenu dopravy Vám na základě Vámi sdělené adresy rádi sdělíme.

CENA INSTALACE JE KALKULOVÁNA PRO DÉLKU KABELÁŽE (elektroinstalace, videokabel, audiokabel) DO MAX. DÉLKY 10 METRŮ. VEDENÍ INSTALACÍ NA DELŠÍ VZDÁLENOST ZA PŘÍPLATEK.
Zkrácený popisInteraktivní sestava s projektorem Optoma W320USTi
Rozměr (šxv)200x120cm
Umístěnínapevno na stěnu
Povrchmagetický keramický
Barva povrchubílá
Kontrast20000:1
TechnologieDLP
Svítivost4000 ANSI
Přirozené rozlišení projektoruWXGA